O firmie

Centrogum MM powstał w 1995 roku. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług dla samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, motocykli, skuterów oraz innych pojazdów. Nasza działalność obejmuje również handel hurtowy i detaliczny. W dziale oferta znajdziecie Państwo informacje na temat zakresu naszych usług oraz handlu.

Nasza załoga złożona jest z wyspecjalizowanych mechaników z wieloletnim stażem zawodowym. Wiemy, jak istotny w ten branży jest ciągły rozwój, dlatego nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach doskonalących ich kompetencje zawodowe.

Naszymi filarami jest profesjonalizm, wysoka jakość naszych usług oraz gwarancja niezawodności. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i podnoszenie jakości obsługi klienta. Dbamy o nowoczesne wyposażenie warsztatu. Nasi doradcy zawsze posłużą radą przy wyborze części i zakresu naprawy.

Używamy produktów wyłącznie renomowanych firm oraz udzielamy gwarancji na wykonane usługi, jak i nasze produkty. Z myślą o stałych klientach przygotowaliśmy oferty rabatowe. Z naszymi aktualnymi promocjami możecie się Państwo zapoznać w zakładce promocje.

lat doświadczenia

%

zadowolonych klientów

Centrogum
ul. Sikory 23
41-810 Zabrze (Kończyce)

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 08:00-18:00
sobota: 08:00-13:00

Copyright © 2018 - 2022 Centrogum Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: WEBMETAMORFOZA